Waterskiёn op de Loosdrechtse Plassen

Waterskiёn op de Loosdrechtse Plassen

Waterskiёn op de Loosdrechtse Plassen

Waterwerk in uitvoering. Het Zonnetje… het water … de BBQ… en een heerlijk zwoel drankje.... Alle ingrediënten voor een mooie zomerse avond.Maar eerst..moet er gewerkt worden. Nou ja..werken..we gaan eerst gezond watersporten. Waterskien en wakeboarden op de Loosdrechtse Plassen. Een geheel unieke ervaring om niet te vergeten!

Loosdrechtse plassen

Onze skischool is uniek gelegen aan de Loosdrechtse Plassen en is perfect uitgerust om alle waterskiers en wakeboarders van alle niveaus en leeftijden te begeleiden. Er wordt gevaren met zeer hoogwaardige boten, voorzien van alle daarbij horende comfort en veiligheid.

De rider kan door middel van de wake (de hekgolf van de boot) als springplank te gebruiken verschillende sprongen en manoeuvres beoefenen. Maar laten we beginnen met te blijven staan en die sensatie is al geweldig!

Na deze geweldige activiteit is het tijd voor het echte werk. Achterover leunend in de strandstoel geniet u van een heerlijke BBQ onder genot van een drankje en natuurlijk de stralende zon.

Laat dit zomers uitje u niet voorbijgaan en beleef de ervaring!

Inclusief
- Locatiehuur
- 1 uur waterskiën / wakeboarden
- Barbecque


Optioneel: All-inclusive drankjes hele dag € 42,50 p.p.

Wilt u dit uitje boeken in Utrecht?

Bent u op zoek naar een geheel arrangement op maat neem contact op met onze verkopers voor een unieke offerte! Bel met 030-2890770.

Zoekt u een andere sportieve activiteit? Zoek in alle sportieve activiteiten in Utrecht.
Liever een spelprogramma? Zoek in alle spelprogramma's in Utrecht.

Prijs  € 98,50 p.p. excl. BTW
Aantal personen  vanaf 20 personen
Tijdsduur   4,5 uur